Svatební šaty Pardubice

Milé nevěsty od letošního podzimu.. tedy od roku 2019 jsme nabídku svetebních šatů posunuli zase o troch výše… Poprvé u nás v Pardubicích najdete to nejlepší ve světě svatebních šatů , svatební šaty po kterých touží a vyhledávají je nevěsty na celém světě… Svatební šaty PRONOVIAS… Absolutní top ve světě svatebnmích a společenských šatů.

www.pronovias.com

Svatební šaty pro nás vyrábí firma MORI LEE  a  MADELINE GARDNER NEW YORK. Se značkou   spolupracujeme již mnoho let a šaty od Mori Lee a MGNY jsou velmi kvalitní a luxusní. Firma dodává svoje šaty do předních salonů po celém světě. Kolekci obměňují dvakrát ročně a my doplňujeme průběžně z těchto kolekcí nové modely. Jejich vypracování a kvalitní materiály jsou na té nejvyšší úrovni a dopřávají každé nevěstě pocit výjimečnosti. Pokud si nevyberete v našem salonu z šatů je možné na přání nevěsty objednat jakýkoliv model a velikost.Model můžete objednat v barvě bílé  Ivory a nebo Champagne. Důležité je objednat včas, to znamená 3 až 6 měsíců předem. Více na www.morilee.com.

Od roku 2018 jsme nově navázali spolupráce se španělskou značkou ROSA CLARA, AIRE BARCELONA a LUNA NOVIAS…jedná se o nádherné šaty s jedinečným puncem kvality a lehké španělské rezervovanosti a lehkosti. Značka nás okouzlila. www.rosaclara.com

Od letošního roku 2016 jsme nově získali exkluzivitu na svatební šaty MORI LEE  v kolekci PAPARAZZI a MADELINE GARDNER NEW YORK.

Madeline Gardner, která navrhuje šaty pro obě kolekce je přední New Yorskou návrhářkou. Kolekce těchto dvou značek je velice široká a v nabídce mají velké množství a různou skladbu modelů.

Našim cílem je tuto pestrost přenést i do našeho salonu a nabízet stále nové modely svatebních šatů.

Svatební šaty si u nás můžete vybrat, nebo objednat model dle vlastního výběru. celou kolekci najdete na www.morilee.com a www.madelinegardnernewyork.com

PERNŠTÝNSKÉ nám.65, (vedle pizzerie U Dušičků) Pardubice 530 02

Mob.: +420 606 656 300
E-mail: mzurianova@gmail.com

Provozní doba:
Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 12:00

    Kontaktní formulář